Styrelsen

Styrelsens främsta uppgift är att verka för de boende och medlemmarnas bästa.
Styrelsemedlemmarna tar beslut och agerar beställare, tar fram nya förslag och försöker hitta de bästa leverantörerna och de bästa lösningarna för alla som finns och bor i Flygaren1.
För all felanmälan gällande fastighet och lägenheter se under fliken Kontakt.

(Kontakta styrelsen via den gemensamma mailadressen styrelsen@flygaren1.se för störst möjlighet till svar. Den går då till samtliga styrelsens medlemmar)

Följande personer är valda medlemmar i bostadsrättsföreningens styrelse:

Namn Ansvarsområde E-postadress
Therese Proos Ordförande, utemiljö therese@flygaren1.se
Robert Landsmer Vice ordförande, bygg robert@flygaren1.se
Dan Klingström Sekreterare, teknik dan@flygaren1.se
Rikard Blennar Styrelseledamot, Nya Flygaren rikard@flygaren1.se
Synöve Iversen Styrelseledamot synove@flygaren1.se
Joakim Lundell Styrelseledamot joakim@flygaren1.se
Mikael Ohlsson Styrelseledamot mikael@flygaren1.se
     
Martin Carlzon Suppleant martin@flygaren1.se