Styrelsen

Styrelsens främsta uppgift är att skapa ekonomisk hållbarhet i form av långsiktiga lösningar och strategier.
Styrelsemedlemmarna leder själv projekt och fungerar som faddrar för olika arbetsgrupper.
För all felanmälan gällande fastighet och lägenheter se under fliken Kontakt.
Följande personer är engagerade i bostadsrättsföreningens styrelse:

NamnAnsvarsområdeE-postadress
Björn Brolin, OrdförandeTeknisk förvaltningbjorn@flygaren1.se
Måniqua Lövegard, SekreterareAdministration, Parkeringskömoniqua@flygaren1.se
Thomas Odell Balkeståhl, Styrelseledamotthomas@flygaren1.se
Bitte Eklund, Styrelseledamotbitte@flygaren1.se
Mattias Sörvik, Styrelseledamotmattias@flygaren1.se
Martin Carlzon, Styrelseledamotmartin@flygaren1.se
Ari Malinen, Styrelseledamotari@flygaren1.se
Dan Klingström, Styrelseledamotdan@flygaren1.se

 

Vill du träffa styrelsen är du varmt välkommen på öppet hus i föreningslokalen, Flygkårsvägen 4.
Den första helgfria måndagen varje månad mellan kl 18.30 och 20.00